Aktualności

22-03-2018-19:04:35

Ellie Goulding na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding dostała zaproszenie na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Ellie Goulding fot. Universal Music Polska

Piosenkarka podobno jakiś czas temu pocałowała się z księciem Harrym. Ile prawdy jest w tej plotce nie wiemy. Na pewno Meghan Markle nie jest zazdrosna, bo zaprosiła wokalistę na ślub. Wśród gości ma pojawić się Elton John i prawdopodobnie także Spice Girls.

Przypomnijmy, że Meghan Markle postanowiła, że przed ślubem ochrzci się w Kensington Palace. Nie jest to konieczne by wziąć ślub, ale aktorka uznała, że zdecyduje się na ten gest ze względu na królową Elżbietę, która jest głową kościoła. Uroczystość poprowadzi arcybiskup Canterbury, Justin Welby.

Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja. Ślub 33-letniego księcia i 36-letniej amerykańskiej aktorki odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George's Chapel), w tym samym miejscu, gdzie w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla. Para ogłosiła zaręczyny w listopadzie 2017 roku.

Według różnych doniesień podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle mają zaśpiewać Ed Sheeran, Spice Girls czy Stormzy. Gotowość do występu zgłosił tez Sam Smith. Ellie Goulding będzie tylko gościem, nie zaśpiewa.Udostępnij! Tweetnij!