Aktualności

14-11-2018-16:27:00

Zobacz nowy teledysk Ellie Goulding zrealizowany na Węgrzech

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding opublikowała teledysk do swojego najnowszego singla. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Budapeszcie, na Węgrzech.

Kadr z teledysku

Singiel "Close To Me" to efekt współpracy Ellie z Diplo i Swae Lee. Utwór jest zapowiedzią nowego studyjnego albumu Brytyjki. Piosenka ukazała się pod koniec października.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets").Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon". 

Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}