Aktualności

23-02-2019-01:53:00

Posłuchaj nowego singla Ellie Goulding!

Udostępnij! Tweetnij!

Zanim ukaże się pierwszy singiel zapowiadający nową studyjną płytę Ellie Goulding przyszedł czas na premierę piosenki nagranej na potrzeby filmu.

Ellie Goulding fot. Ellie Goulding/Twitter

Utwór "Do You Remember" promuje film "Fighting With My Family", który właśnie trafił na ekrany brytyjskich kin. Utwór powstał pierwotnie na album "Delirium", jednak nie został wydany na płycie. Ostatecznie stał się kolejną w karierze Goulding piosenkę nagraną na potrzeby filmu.

Premierę nowego albumu Ellie zaplanowano na wiosnę tego roku. 1 marca ukaże się pierwszy singiel promujący płytę, piosenka "Flux".

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets"). Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon".

Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}