Aktualności

01-03-2019-10:42:00

Posłuchaj nowego singla Ellie Goulding!

Udostępnij! Tweetnij!

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj odbyła się premiera najnowszego singla Ellie Goulding. Utwór zapowiada nową studyjną płytę piosenkarki.

Okładka singla

Kompozycja zatytułowana "Flux" to wspólnie dzieło Ellie Goulding, Joe Kearnsa oraz Jima Eliota. Piosenka jest pierwszą zapowiedzią czwartej płyty Ellie, której premierę zaplanowano na późną wiosnę tego roku. Okładkę singla publikujemy obok.

"Napisałam ten utwór z głębi serca i opowiada on o tym, że nie zawsze byłam w stanie zapomnieć o miłości z przeszłości, nawet jeśli relacja zakończyła się z konkretnego powodu" - napisała Goulding prezentując singiel fanom.

Jesienią 2018 roku Goulding opublikowała singiel "Close To Me", w którym towarzyszyli jej Diplo i Swae Lee. Piosenka nie jest jednak zapowiedzią albumu.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets"). Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon".


Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}