Aktualności

19-03-2019-18:03:05

Flow i Skubas pili i palili

Udostępnij! Tweetnij!

Flow i Skubas opublikowali teledysk do piosenki "PiliPalili".

Flow fot. Bartosz Mindewicz

Warszawska artystka Flow, na poszukiwanie inspiracji, wybrała się w długą, samotną podróż dookoła świata. W trakcie tejże podróży, poznała wyjątkowych artystów - muzyków, śpiewaków, poetów, tancerzy, fotografów, filmowców, projektantów. Słuchała, wąchała, czuła, śledziła, obserwowała, podglądała.

Efektem tych doświadczeń jest klip do piosenki "PiliPalili", napisanej przez Flow, skomponowanej przez Skubasa i wspólnie wykonanej. Utwór nagrany został w Barcelonie, pod okiem Flow i Dava Bianchi, producenta z Nowego Yorku. Zagrali jazzowi muzycy z Havany, stree-artowcy z Meksyku i Brazylii, oraz muzycy flamenco. Niesamowite rytmy wytańczyła i wyklaskała flamenca z Argentyny - Barbara Balbo.

Obraz autorstwa Flow, zrealizowany został w pełnej kolorów i kipiącej od emocji i rytmów flamenco Andaluzji. Gościnnie zatańczył jeden z czołowych, młodych tancerzy flamenco Julio Ruiz, a kosmiczne kostiumy to efekt współpracy między innymi z projektantem Antonio Sicillią, w którego kreacjach występuje Rosalia.

https://www.youtube.com/embed/e3Ig5EgMfv8

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Flow, Skubas