Aktualności

07-09-2020-20:48:18

Łukasz Simlat w teledysku Skubasa

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się teledysk do piosenki "Ojciec i syn" Skubasa. W jednej z głównych ról wystąpił znany z filmów "Vinci" czy "Wymyk" Łukasz Simlat.

Łukasz Simlat fot. Canal+

- Nie zawsze wszystko układa się dokładnie tak jakbyśmy tego chcieli - mówi Skubas. - Pierwszy singiel zapowiadający moją nową płytę miał się ukazać w postaci teledysku już tydzień temu , ale …z powodu przyczyn technicznych jego premiera została opóźniona. W międzyczasie miał miejsce finał konkursu Papaya Young Directors , w którym to udział brała inna moja nowa piosenka pt. "Ojciec i syn". Nie dość, że teledysk do niej zajął pierwsze miejsce, to jego treść i forma w moim odczuciu czyni go jednym z najciekawszych klipów w polskiej muzyce jakie dane było mi kiedykolwiek oglądać! Czuję wielką radość i dumę mogą się nim dziś z Wami podzielić !!! Wszystko widocznie układa się dokładnie tak jak ma się układać!

Skubas kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi "Wilczełyko". Na swojej drugiej płycie - "Brzask" z 2014 roku zaprezentował się już jako artysta kompletny. Jesienią 2019 roku wypuścił singiel "Szklane miesiące".

Łukasz Simlat ostatnio zagrał w starającym się o oscarową nominację filmie "Śniegu już nigdy nie będzie" Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , skubas