Aktualności

06-04-2019-12:53:00

Posłuchaj nowego singla Ellie Goulding!

Udostępnij! Tweetnij!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią opublikowano utwór, jaki Ellie Goulding nagrała na potrzeby serialu Netfliksa "Nasza planeta".

Kadr z teledysku

Kompozytorem muzyki jest Steven Price, który odpowiada za całą ścieżkę dźwiękową do produkcji. Utwór z udziałem Goulding nosi tytuł "In This Together". To kolejna, choć niezwiązana z solową działalnością, nowość od Ellie w ostatnich miesiącach.

Jesienią 2018 roku Goulding opublikowała singiel "Close To Me", w którym towarzyszyli jej Diplo i Swae Lee. Piosenka nie jest jednak zapowiedzią albumu. Kilka tygodni temu wydała pierwszy singiel z nowego albumu, utwór "Flux".

- Czułam się, jakbym właśnie dołączyła do zespołu obrońców Ziemi - mówi Ellie Goulding. - Jest to serial, który inspiruje do natychmiastowego działania, a jednocześnie wywołuje zachwyt.

Ścieżka dźwiękowa dostępna jest na CD i płycie winylowej. Dodatkowo ukaże się osiem albumów towarzyszących każdemu odcinkowi, dostępnych w serwisach streamingowych i do pobrania od 5 kwietnia.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets"). Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon".

Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}