Aktualności

14-04-2019-21:21:00

Posłuchaj nowego singla Ellie Goulding!

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding zaprezentowała drugą piosenkę zapowiadającą jej nową studyjną płytę. Album ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Ellie Goulding fot. Universal Music

Po singlu "Flux" przyszedł czas na "Sixteen", piosenkę utrzymaną w muzycznym stylu charakterystycznym dla Goulding. Jej fani nie mogą narzekać na brak nowości - tydzień temu Brytyjka wydała singiel promujący serial "Nasza Planeta", a w kolejnym tygodniu będzie ją można usłyszeć na albumie "For The Throne" inspirowanym serialem "Gra o tron".

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets"). Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon".

Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}