Aktualności

20-05-2019-21:37:19

Zayn i Becky G śpiewają dla Aladyna po hiszpańsku

Udostępnij! Tweetnij!

Zayn i Becky G opublikowali hiszpańską wersję piosenki "A Whole New World" promującej film "Aladyn".

Becky G fot. Fox

Kompozycja "A Whole New World" w wykonaniu Zayn i Zhavii Ward pojawi się na napisach końcowych w filmie "Aladyn". Piosenka oryginalnie powstała do animacji z 1992 roku. Napisali ją Alan Menken oraz Tim Rice. Wykonawcami byli Brad Kane oraz Lea Salonga. Kompozycja otrzymała nie tylko Oscara, ale też Grammy w kategorii piosenka roku.

Teraz Zayn i Becky G przygpotowali hiszpańską wersję piosenki zatytułowaną "Un Mundo Ideal".

"Aladyn" to bajka zainspirowana opowieścią z "Księgi tysiąca i jednej nocy". Bohaterem jest tytułowy biedny chłopiec, który zakochuje się w księżniczce. Przez przypadek znajduje starą lampę, w której mieszka Dżin. W zamian za uwolnienie, obiecuje spełnić trzy życzenia chłopaka.

Reżyserią nowego filmu zajął się Guy Ritchie. Scenariusz napisał John August. W rolach głównych występują Will Smith jaki dżinn, Mena Massoud jako Aladyn, Naomi Scott jako Jasmine, Marwan Kenzari jako Jafar, Navid Negahban jako sułtan, Nasim Pedrad jako Dalia, Billy Magnussen jako książę Anders oraz Numan Acar jako Hakim.

Animacja z 1992 roku otrzymała 2 Oscary za najlepszą muzykę i za piosenkę "A Whole New World". Dzieło nakręcili Ron Clements i John Musker.

"Aladyn" trafi do kin 24 maja.

https://www.instagram.com/p/BxgszG0gxIt/
Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: becky g, zayn