Aktualności

24-06-2019-17:49:00

Ellie Goulding zapowiada nowy singiel. To duet!

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding zapowiada premierę kolejnego singla zwiastującego jej nowy studyjny album. Piosenka zadebiutuje już w środę, 26 czerwca i będzie duetem z Juice WRLDem.

Ellie Goulding fot. Ellie Goulding/Facebook

Krótkie zapowiedzi piosenki, w tym najprawdopodobniej jego okładka, pojawiły się na profilach Ellie w mediach społecznościowych. Utwór nosi tytuł "Hate Me" i jest trzecią zapowiedzią nadchodzącego albumu Ellie. Za produkcję singla odpowiadają Jason Evigan oraz  The Monsters & Strangerz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

26.06.19

Post udostępniony przez elliegoulding (@elliegoulding)

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets"). Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon".

Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!