Aktualności

08-08-2019-12:25:00

Kasia Lins prezentuje swoje American Live Story

Udostępnij! Tweetnij!

Kasia Lins wybrała się w miesięczną podróż po Kalifornii, co zaowocowało nagraniem trzech piosenek. Utwory zarejestrowano na żywo w wyjątkowych miejscach, takich jak San Francisco, Sequoia National Park, Yosemite, Los Angeles czy pustynie Kalifornii.

Kadr z teledysku

Ten krótkometrażowy film zrealizowany na żywo jest bardziej związany z muzyką, tekstami niż typowy teledysk, jest też czymś więcej niż typowa livesesja. To sposób na wyrażenie muzyki w określonym miejscu i czasie, wejście w niepowtarzalną atmosferę, którą tworzą muzyka w połączeniu z konkretnym miejscem.

„Naszym głównym celem było uchwycenie idealnego momentu - wizualnie i muzycznie. Spędzaliśmy kilka dni w każdym miejscu, aby poczuć jego nastrój, nie spieszyć się, tylko skupić się na atmosferze tam panującej i oddać ją w obrazku. Wykonaliśmy tylko po kilka ujęć w każdym miejscu. Pierwsze, które nas satysfakcjonowało pod względem technicznym, wchodziło do filmu. Nie chcieliśmy, żeby to było „przeprodukowane”.”

12-minutowe nagranie utworów "These Days", "Save me boy" i "Hollow Words" trafiło właśnie na YouTube.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej muzykę najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i soulu.

Album "Wiersz Ostatni" ukazał się w lutym 2018 roku.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Kasia Lins