Aktualności

13-07-2020-17:18:59

Kasia Lins zaprasza na "Czego dusza pragnie"

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił spektakl muzyczny Kasi Lins "Czego dusza pragnie (live show)". Wyjątkowy na skalę rodzimej sceny teatralny koncert jest oprawą najnowszego albumu artystki, "Moja wina".

Kasia Lins fot. Paulina Jarzembska

Poza stałym zespołem Kasi Lins oraz sekcji dętej, na scenie wystąpili: Czesław Mozil, Ania Gacek, Błażej Król i Aleksandra Domańska. Każda piosenka jest osobną sceną, niezależną historią, która składa się na kompletną fabułę. Koncert premierowo można już obejrzeć na platformie VOD artystki.

Ten wirtualny koncert z elementami teatru i kina to efekt pracy ponad 30-osobowej ekipy. To wiele tygodni przygotowań, kilka dni na deskach teatru, miesiąc postprodukcji. Cały projekt powstał wyłącznie ze środków własnych oraz dzięki życzliwości wielu zaangażowanych osób. Pomysłodawcami oraz reżyserami koncertu są Kasia Lins, Karol Łakomiec oraz Maciej Bierut. Za realizację dźwięku odpowiada Andrzej Dziadek. Autorem zdjęć jest twórca wszystkich teledysków Kasi oraz gitarzysta - Karol Łakomiec.

- Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie poddać się w momencie, w którym cała nasza branża straciła pracę i nie odzyskała jej do dziś - komentuje Kasia Lins. - Mimo tej niesprzyjającej inwestycjom sytuacji zapragnęliśmy dać słuchaczom dużo więcej niż połączenie przez kamerkę Zooma.

Koncert jest dostępny w dniach 6-20 lipca, a "cegiełki", które wesprą artystów, trafiły już do sprzedaży (tutaj). Ich minimalna cena to 12 zł, ale Ci którzy zdecydują się na większy datek, również beda mieli taką możliwość. Na stronę trafi także limitowany merch z akcesoriami do rytualnego odsłuchu albumu.

Longplay "Moja wina" ukazał się 29 maja 2020 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kasia lins