Aktualności

12-03-2021-15:00:00

Jack Harlow i Chris Brown w klipie do "Already Best Friends"

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Dzisiaj swoją premierę miał klip do kolaboracji Jacka Harlowa z Chrisem Brownem, czyli utworu "Already Best Friends", który znalazł się na debiutanckim albumie "Thats What They All Say". Teledysk w reżyserii Ace Pro został nakręcony w Tulum w Meksyku.Nazwany przez "The Fader" rapowym geniuszem, którego czeka legendarny sukces, 22-latek z Louisville, w stanie Kentucky, zaczyna robić karierę w zawrotnym tempie. Przykładem jest pokryty już czterokrotną platyną w USA singiel "WHATS POPPIN" (produkcja: Jetsonmade & Pooh Beatz), który ukazał się na początku 2020 roku.

Przez ostatnie 5 lat, Jack Harlow konsekwentnie wypuszczał kolejne projekty: "18" (2016), "Gazebo" (2017), "Loose" (2018), który otrzymał nominację w kategorii Best Mixtape podczas BET Hip Hop Awards 2019, "Confetti" (2019), "THRU THE NIGHT" (2019) z udziałem Brysona Tillera oraz "Sweet Action EP" (2020), który wydał w dniu swych 22. urodzin.

Jako jeden z największych wschodzących gwiazdorów, Harlow w lutym 2020 roku zadebiutował w telewizji, wykonując "WHATS POPPIN" w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Oficjalny remix piosenki, w którym udzielają się Lil Wayne, DaBaby i Tory Lanez, spędził 13 tygodni z rzędu w top 10 notowania Billboard Hot 100, docierając do 2. pozycji. Utwór trafił również na szczyt radiowej listy Rhythm & Urban oraz do zestawienia Top 40 radio. Również w tym roku, Harlow pojawił się na okładce magazynu "XXL", a także otrzymał nominację i wystąpił na MTV Video Music Awards 2020. Niedawno otrzymał ponadto nominacje do nagród BET Hip Hop oraz E! People's Choice. Dopełnieniem tegorocznych sukcesów była pierwsze nominacja Grammy za singiel "WHATS POPPIN" w kategorii Najlepsze rapowe wykonanie (Best Rap Performance).źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!