Aktualności

14-09-2021-09:56:56

Rvssian, Rauw Alejandro i Chris Brown poddają się nostalgii

Udostępnij! Tweetnij!

Jamajski producent i trendsetter Rvssian łączy siły z portorykańską gwiazdą Rauwem Alejandro i zdobywcą Grammy, Chrisem Brownem, w nowym dwujęzycznym singlu „Nostálgico” wraz z teledyskiem.

Materiały prasowe

Genialne, nowoczesne beaty i aranżacje Rvssian łączą reggaetón z karaibską muzyką i elektroniką, a Rauw Alejandro i Chris Brown pokazują, dlaczego są dwoma najbardziej charakterystycznymi i potężnymi wokalistami na współczesnej scenie. „Nostálgico” zawiera refren, który zachęca do zabawy z naszą mroczną stroną: „Malo malo, pero malo, te quiero pa’atrás y eso es malo / Malo malo, pero malo, estar cerca de ti pa’ mi eso es malo” (Źle, źle, ale źle, chcę cię z powrotem, a to źle / Źle, źle, ale źle, bycie blisko ciebie jest dla mnie złe).

Teledysk został wyprodukowany przez Blank Square i wyreżyserowany przez utalentowanego Edgara Estevesa (Alicia Keys, J Cole) z Miami, który w zeszłym roku znalazł się na prestiżowej liście „30 Under 30 – Music” magazynu Forbes. Wizualizacje dają trzem artystom szansę gościć nas na luźnej imprezie house, charakteryzującej się modą uliczną, zmysłowością i tańcem.

Rvssian, twórca hitów takich jak „Krippy Kush” i „Si Tú Lo Dejas”, ma ponad 1,4 miliarda wyświetleń na swoim kanale YouTube. Cieszy się uznaniem Rolling Stone, Billboard, Complex, The FADER, HYPEBEAST, HotNewHipHop, The Source, Vibe, Stereogum, Clash, Guardian, DJ Booth, Idolator, Rap-Up i wielu innych krytyków.

Rauw przeżywa aktualnie największy do tej pory rok w swojej karierze dzięki światowemu sukcesowi singla „Todo de Ti” z przebojowego albumu „Vice Versa”, który wydał w czerwcu. Ten mega hit może pochwalić się ponad 500 milionami odtworzeń audio i wideo na całym świecie. Utwór osiągnął 2. miejsce na globalnej liście Spotify w ciągu ponad trzech tygodni i 45. miejsce na liście HOT 100 Billboard.

15 lat po rozpoczęciu kariery, Chris Brown wciąż dominuje na listach przebojów R&B i jest rekordzistą dla dwóch najdłużej słuchanych hitów Billboard R&B Airplay z „Go Crazy” (2020, 29 tygodni) z Young Thug oraz „No Guidance” (2019, 27 tygodni) z udziałem Drake’a. Brown wie również, jak dodać moc crossovera do latynoskich mega-hitów, towarzysząc Pitbullowi w „International Love” (2011) oraz Wisin & Yandel i T-Pain w „Algo Me Gusta de Ti” (2012).


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!