Aktualności

21-06-2022-11:21:23

Chris Brown w nowym utworze z WizKid

Udostępnij! Tweetnij!

Chris Brown nawiązał współpracę z WizKid w nowym singlu „Call Me Every Day” z jego nadchodzącego dwunastego albumu „BREEZY”, który ukaże się już w tym tygodniu.

Materiały prasowe

Na nachodzącej płycie Chris zaprosił także do współpracy kilka innych ważnych nazwisk, w tym H.E.R., Jacka Harlowa, Fivio Foreign i innych. Nową płytę można usłyszeć na żywo podczas trasy z Lil Baby „One Of Them Ones”, która rozpocznie się 15 lipca. Najnowszy singiel to następca utworów „WE (Warm Embrace)” i „Iffy” z nowego albumu.

Wcześniej Chris Brown wydał dobrze przyjęty mixtape „Slime & B” z Young Thug, który zawierał singiel „Go Crazy” oraz remiks z udziałem Young Thug, Future, Lil Durk i Latto. Od początku swojej kariery Brown bije rekordy – nawet własne – i otrzymuje mnóstwo wyróżnień. Oryginalna wersja „Go Crazy” pobiła jego singiel „No Guidance” jako najdłużej grana piosenka #1 na liście R&B/Hip-Hop Airplay Billboard. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat Brown zdobywał wiele nominacji i wygrywał liczne nagrody. „Go Crazy” zdobył trzy nagrody Soul Train Awards w 2020 roku w kategoriach piosenka roku, najlepsza współpraca i najlepszy występ dance, a także siedem nominacji w 2021 roku. Był także nominowany do siedmiu Billboard Music Awards, w tym dla najlepszego artysty R&B, najlepszego albumu R&B i najlepszej piosenki R&B („Go Crazy”); czterech BET Awards, w tym za teledysk roku („Go Crazy”) i dla najlepszego męskiego artysty R&B/pop; dwóch nagród BET Hip-Hop Awards za najlepszy teledysk hip-hopowy („Go Crazy”) i dla najlepszego duetu lub grupy; dwóch nagród MTV Video Music Awards za najlepszą piosenkę R&B (dla „Go Crazy” i „Come Through” z H.E.R.) oraz jednej 2022 NAACP Image Awards za wybitną współpracę dla „Go Crazy (Remix)” z Young Thug, Lil Durk, Future i Latto.

Chris Brown zmienił klimat kultury R&B od czasu swojego debiutu w 2005 roku, sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie i do tej pory przekroczył ponad 10 miliardów streamów. Brown zdobył ponad 125 nagród, w tym nagrodę Grammy za album „F.A.M.E.” w 2011 roku i zgromadził ponad 13,7 miliarda wyświetleń w YouTube dla ponad 40 teledysków, z których każdy ma ponad 100 milionów wyświetleń, co dało mu tytuł męskiego artysty z największą liczbą filmów z certyfikatem Vevo w historii i diamentowym statusem na platformie streamingowej.

Jak na lidera list przebojów przystało, Brown zdobył więcej wpisów na listę Billboard Hot 100 od początku swojej kariery niż jakikolwiek współczesny wokalista. Spędził 160 kolejnych tygodni na listach Hot 100. Albumy z ostatnich lat, w tym „Heartbreak on a Full Moon” z 2017 roku, przez ponad rok znajdował się na liście Billboard Hot 200 i „INDIGO” z 2019 roku, który był jego trzecim albumem #1 w USA, został odtworzony ponad 5,7 miliarda razy i zawierał przebój „No Guidance” z udziałem Drake’a. Jego album „Slime & B” z 2020 roku jest efektem współpracy z Young Thug, od czasu premiery zgromadził ponad 1,8 miliarda streamów na całym świecie i zawiera hipnotyzujący przebój „Go Crazy”, który był jego największym hitem radiowym od 2008 roku. Nadchodzący album „BREEZY” ukaże się już 24 czerwca. Brown rozgrzał nas przed płytą i trasą singlami „Iffy”, „WE (Warm Embrace)” i „Call Me Every Day”.

WizKid miał wyjątkowe dwa lata, konsekwentnie wydając muzykę, jednocześnie zdobywając wiele wyróżnień. Wydana w październiku 2020 roku oryginalna wersja jego albumu „Made in Lagos (MIL)” osiągnęła 1. miejsce na liście Billboard World Albums jako najdłużej notowany album nigeryjskiego artysty w nowej dekadzie (2020). Przebojowy singiel „Essence” z Tems osiągnął platynę i został nazwany piosenką lata 2021 roku. Wersja deluxe „MIL”, wydana w sierpniu 2021 roku, zawierała nowe utwory takie jak „Essence” z udziałem Justina Biebera i Tems, osiągając 9. miejsce na liście Billboard Hot 100, 1. miejsce w rankingu Hot R&B Songs, 1. miejsce w Mainstream R&B/Hip-Hop Airplay i 3. miejsce w Hot R&B/Hip-Hop Songs, #2 na listach przebojów Hot R&B/Hip-Hop Songs i R&B/Hip-Hop Digital Song Sales.

Tylko w zeszłym roku WizKid otrzymał dwie nominacje Grammy za „Najlepsze światowe wykonanie muzyczne” dla „Essence” z Tems i „Najlepszy światowy album muzyczny” za „Made In Lagos: Deluxe Edition”. Ponadto zdobył dwie nagrody NAACP Image Awards za wybitny teledysk („Essence” z Tems) i wybitną międzynarodową piosenkę („Essence” z udziałem Tems i Justina Biebera). Niedawno zdobywca nagrody Grammy wyruszył w swoją wyprzedaną trasę „Made In Lagos” po Ameryce Północnej z gośćmi specjalnymi, takimi jak Tems. Obecnie pracuje nad nową muzyką.

Chris Brown, WizKid - Call Me Every Day (feat. WizKid)

Listen to Call Me Every Day (feat. WizKid) by Chris Brown, WizKid.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!