Aktualności

29-06-2022-08:42:20

12. album studyjny Chrisa Browna „Breezy” już jest

Udostępnij! Tweetnij!

Światowa supergwiazda Chris Brown wydaje swój wyczekiwany 12. album studyjny „Breezy”. 24-ścieżkowy projekt jest pełen gwiazd i obejmuje gościnne wystąpienia znanych artystów, takich jak H.E.R., Jack Harlow, Bryson Tiller i nie tylko.

Materiały prasowe

Ponadto Brown opublikował teledysk do „C.A.B. (Catch A Body)” z Fivio Foreign. W zeszłym tygodniu wydał również swój klip „WE (Warm Embrace)” z udziałem twórczyni hitów Normani. Nową płytę można usłyszeć na żywo podczas trasy z Lil Baby „One Of Them Ones”, która rozpocznie się 15 lipca.

Wcześniej Chris Brown wydał dobrze przyjęty mixtape „Slime & B” z Young Thug, który zawierał singiel „Go Crazy” oraz remiks z udziałem Young Thug, Future, Lil Durk i Latto. Od początku swojej kariery Brown bije rekordy – nawet własne – i otrzymuje mnóstwo wyróżnień. Oryginalna wersja „Go Crazy” pobiła jego singiel „No Guidance” jako najdłużej grana piosenka #1 na liście R&B/Hip-Hop Airplay Billboard. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat Brown zdobywał wiele nominacji i wygrywał liczne nagrody. „Go Crazy” zdobył trzy nagrody Soul Train Awards w 2020 roku w kategoriach Piosenka roku, Najlepsza współpraca i Najlepszy występ dance, a także siedem nominacji w 2021 roku. Był także nominowany do siedmiu Billboard Music Awards, w tym dla Najlepszego artysty R&B, Najlepszego albumu R&B i Najlepszej piosenki R&B („Go Crazy”); czterech BET Awards, w tym za Teledysk roku („Go Crazy”) i dla Najlepszego męskiego artysty R&B/pop; dwóch nagród BET Hip-Hop Awards za Najlepszy teledysk hip-hopowy („Go Crazy”) i dla Najlepszego duetu lub grupy; dwóch nagród MTV Video Music Awards za Najlepszą piosenkę R&B (dla „Go Crazy” i „Come Through” z H.E.R.) oraz jednej 2022 NAACP Image Awards za wybitną współpracę dla „Go Crazy (Remix)” z Young Thug, Lil Durk, Future i Latto.  

Chris Brown zmienił klimat kultury R&B od czasu swojego debiutu w 2005 roku, sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie i do tej pory przekroczył ponad 10 miliardów streamów. Brown zdobył ponad 125 nagród, w tym nagrodę Grammy za album „F.A.M.E.” w 2011 roku i zgromadził ponad 13,7 miliarda wyświetleń w YouTube dla ponad 40 teledysków, z których każdy ma ponad 100 milionów wyświetleń, co dało mu tytuł męskiego artysty z największą liczbą filmów z certyfikatem Vevo w historii i diamentowym statusem na platformie streamingowej.

Jak na lidera list przebojów przystało, Brown zdobył więcej wpisów na listę Billboard Hot 100 od początku swojej kariery niż jakikolwiek współczesny wokalista. Spędził 160 kolejnych tygodni na listach Hot 100. Albumy z ostatnich lat, w tym „Heartbreak on a Full Moon” z 2017 roku, przez ponad rok znajdował się na liście Billboard Hot 200 i „INDIGO” z 2019 roku, który był jego trzecim albumem #1 w USA, został odtworzony ponad 5,7 miliarda razy i zawierał przebój „No Guidance” z udziałem Drake’a. Jego album „Slime & B” z 2020 roku jest efektem współpracy z Young Thug, od czasu premiery zgromadził ponad 1,8 miliarda streamów na całym świecie i zawiera hipnotyzujący przebój „Go Crazy”, który był jego największym hitem radiowym od 2008 roku. Brown rozgrzał nas przed nową płytą i trasą singlami „Iffy”, „WE (Warm Embrace)” i „Call Me Every Day”.

Lista utworów „Breezy”:
 
1. Till The Wheels Fall Off (feat. Lil Durk & Capella Grey)
2. C.A.B. (Catch A Body) (feat. Fivio Foreign)
3. Pitch Black
4. Possessive (feat. Lil Wayne & BLEU)
5. Addicted (feat. Lil Baby)
6. Call Me Every Day (feat. WizKid)
7. Closure (feat. H.E.R.)
8. Need You Right Here (feat. Bryson Tiller)
9. Sex Memories (feat. Ella Mai)
10. Hmhmm (feat. EST GEE)
11. Psychic (feat. Jack Harlow)
12. Show It (feat. BLXT)
13. Sleep At Night
14. Passing Time
15. WE (Warm Embrace)
16. Forbidden
17. Bad Then A Beach (feat. Tory Lanez)
18. Survive The Night
19. Dream
20. Slide
21. Harder
22. On Some New Shit
23. Luckiest Man
24. IffyLista utworów „Breezy”:
 

Chris Brown - Breezy

Listen to Breezy by Chris Brown.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!