Aktualności

05-04-2022-11:07:42

Chris Brown w nowym singlu

Udostępnij! Tweetnij!

Chris Brown zaprezentował swój nowy singiel „WE (Warm Embrace)”. Pełen wigoru utwór jest kontynuacją melodyjnego singla „Iffy” wraz z jego kinową oprawą wizualną wyreżyserowaną przez Josepha Kahna w styczniu tego roku.

Materiały prasowe


Ostatnie dwa single Chrisa pojawiły się po jego dobrze przyjętej składance „Slime & B” z Young Thug, który zawierał singiel „Go Crazy” i remiks z udziałem Young Thug, Future, Lil Durk i Latto. 15 lat po rozpoczęciu kariery, Chris Brown wciąż dominuje na listach przebojów R&B i jest rekordzistą dla dwóch najdłużej słuchanych hitów Billboard R&B Airplay z „Go Crazy” (2020, 29 tygodni) z Young Thug oraz „No Guidance” (2019, 27 tygodni) z udziałem Drake’a.



„Go Crazy” zdobył trzy nagrody Soul Train Awards w 2020 roku w kategoriach „Song of the Year”, „Best Collaboration” i „Best Dance Performance”, a w 2021 zdobył siedem kolejnych nominacji. Brown był także nominowany do siedmiu Billboard Music Awards, w tym dla najlepszego artysty R&B, najlepszego albumu R&B i najlepszej piosenka R&B („Go Crazy”), i wielu innych, w tym czterech nagród BET, dwóch nagród MTV Video Music Awards oraz jedną nagrodę NAACP Image Award 2022.

Już wkrótce więcej muzyki od Chrisa Browna.


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!