Aktualności

03-09-2021-10:53:31

VIZE łączą siły z debiutantką Anną Grey

Udostępnij! Tweetnij!

VIZE powracają z zupełnie nowym brzmieniem! Nowy singiel „Way Back Home” to efekt współpracy niemieckiego duetu z Anną Grey, niemiecką debiutującą piosenkarką i autorką tekstów.

Materiały prasowe

„Way Back Home” przedstawia liryczny opis bycia bezpieczną przystanią dla ukochanej osoby. Z drugiej strony, zastanawia się również nad znalezieniem w sobie bezpiecznego domu, a tym samym nadaniem introspekcji i pozwoleniem sobie na skupienie się na własnym szczęściu. Zdrowie psychiczne jest tematem, który Anna Grey od dłuższego czasu porusza w swoich social mediach i filmikach na TikToku, budując społeczność lojalnych fanów.

VIZE opowiadają o nowym singlu: „Pracowaliśmy nad tym wydawnictwem od jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu się ukazało. Chcieliśmy pokazać coś nowego, czego nasi fani nie oczekiwaliby od nas. Współpraca z Anną była prawdziwą przyjemnością, którą, mamy nadzieję, usłyszycie również w samej piosence”.

Anna Grey mówi: „W «Way Back Home» chodzi o bycie jedyną osobą dla kogoś, kto zawsze poprowadzi cię z powrotem do tego, kim naprawdę jesteś. Jestem przeszczęśliwa, że ta piosenka ożyła i jestem wdzięczna za czas, który spędziliśmy razem w studio!”.

VIZE to duet DJ-a i producenta – Johannesa Vimalavonga oraz Vitaliego Zestovskiha. Johannes urodził się w Niemczech, natomiast Vitali w Rosji, jednak dorastał w Niemczech, gdy jego rodzice przenieśli się na zachód Europy w 1998 roku. W ciągu ostatnich trzech lat zdobyli pozycję w niemieckim i europejskim przemyśle muzycznym jako tekściarze i producenci różnych hitów dla niemieckich artystów, ale także jako producenci remiksów. VIZE świętowali swój przełom przeróbką hitu The Wanted z 2011 roku „Glad You Came”, który ukazał się w 2018 roku, a następnie przebojem „Baby” z niemieckim raperem Jokerem Bra i „Never Let Me Down” z Tomem Gregorym. Ostatnio odnieśli niezwykły sukces na listach przebojów z „Bist Du Okay”, współpracą z Markiem Forsterem, kolejnym hitem z Jokerem Bra i Leony zatytułowanym „Paradise” oraz „White Lies” z Tokio Hotel. Wydali także niezwykłe hity streamingowe we współpracy z DJ-ami Alanem Walkerem („Space Melody”) i Gigi D’Agostino („Never Be Lonely”). W kwietniu ukazała się ich piosenka „Dynamite” ze szwajcarsko-albańską piosenkarką ILIRĄ, która eksplodowała w świecie streamingu. Do tej pory duet ma na koncie ponad miliard streamów na całym świecie.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: anna grey, vize