Aktualności

21-06-2022-11:21:07

VIZE przedstawia nowy letni hit

Udostępnij! Tweetnij!

VIZE wypuszcza nowy letni taneczny hit, który łączy świat dance i house music z latynoskimi brzmieniami.

Materiały prasowe

Wraz z niemiecko-hiszpańską piosenkarką Sofíą Martín („Tóxica”, „Vamos A Bailar”) i hiszpańską supergwiazdą latynoskiego popu Abrahamem Mateo („Sanga Zoo”, „Loco Enamorado”, „Se Acabó El Amor”) nowy singiel „Yo Por Ti” to zmysłowa i grzeszna piosenka o miłości, idealna na letnie dni na plaży lub klubowe noce pod bezchmurnym niebem.

Dzięki nienagannym wersom i iskrzącym tekstom, dwoje wokalistów tworzy niezrównaną chemię, a zaraźliwy rytm każdego porwie na parkiet. Teledysk do „Yo Por Ti” został nakręcony pod koniec maja w południowej Hiszpanii, na tak kultowych plażach, jak Chiclana de la Frontera czy Zahara de Los Atunes. Sam Abraham Mateo pochodzi z regionu, dzięki czemu teledysk jest naprawdę wyjątkowy.

Johannes z VIZE mówi o współpracy: „W ciągu ostatnich tygodni kilka razy grałem tę piosenkę podczas moich setów DJ-skich, a tłum od razu do niej śpiewał. To wyjątkowe uczucie jak na niewydaną piosenkę. Wydanie hiszpańskojęzycznego utworu jest dla nas naprawdę ekscytujące, ponieważ chcieliśmy to zrobić już od jakiegoś czasu”.

Sofía Martin dodaje: „«Yo Por Ti» łączy to, co najlepsze w dwóch światach i dlatego jest prawdopodobnie najlepszym opisem tego, kim jestem jako artystka. Piosenka jest połączeniem niemieckiej produkcji electro/dancepop i hiszpańskich tekstów, dodając wpływy z gatunków latin pop, reggaeton i latynoska muzyka electro. Rezultatem jest piosenka, która pokazuje różnorodność w najlepszym wydaniu i chciałabym zadedykować ją nie tylko moim własnym korzeniom, ale także ogólnej różnorodności i kolorowości tego świata, poczuciu wolności, jedności i łatwości”.

W ciągu ostatnich trzech lat duet EDM VIZE („Vi” dla Vitali i „Ze” dla Zestovskih) odniósł bezprecedensowy sukces w Niemczech i całej Europie: mają ponad 1,5 miliarda streamów i 1,3 miliona sprzedanych płyt, ponad 20 złotych i platynowych nagród w ośmiu krajach oraz ponad 40 wydanych singli i remiksów dla i z takimi osobami jak Felix Jaehn, Sam Feldt, Afrojack, Leony, Dimitri Vegas & Like Mike, Papa Roach, Capital Bra, Mark Forster, Alan Walker i Tokio Hotel. Duet składający się z producenta i DJ-a w krótkim czasie zyskał reputację koncertowego zespołu, grając koncerty i festiwale w Azji, Wielkiej Brytanii i Europie. Przez całe lato 2022 roku zawitają na festiwale takie jak Tomorrowland, Lollapalooza, Parookaville i wiele innych.

Sofía Martín to trójjęzyczna piosenkarka i autorka tekstów urodzona w Niemczech i wychowana w Hiszpanii. Obecnie mieszka w Berlinie. Jej wielokulturowe wychowanie miało duży wpływ na jej muzykę i przyczyniło się do jej zamiłowania do różnych stylów muzycznych. Od najmłodszych lat, dorastając w rodzinnym Alicante, Sofía pisała piosenki w trzech językach. Jej muzyka jest mocno inspirowana mieszanką współczesnych rytmów latynoamerykańskich i elektronicznych bitów. Sofia ma uroczą prezencję sceniczną i potrafi uchwycić swoje nieodparte melodie, tworząc optymistyczną atmosferę do śpiewania i tańczenia. Jej ostatnie wydawnictwa „Tóxica”, „Adrenalina” i „Vamos A Bailar” pokazały ją jako entuzjastyczną nowicjuszkę w gatunku dance i Latin dance. Jej piosenki zostały do tej pory odtworzone na całym świecie blisko 10 milionów razy.

VIZE, Abraham Mateo, Sofía Martín - Yo Por Ti

Listen to Yo Por Ti by VIZE, Abraham Mateo, Sofía Martín.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: vize