Aktualności

13-05-2022-11:26:21

Czy podzielisz się sekretem z VIZE?

Udostępnij! Tweetnij!

VIZE wraz z niemieckim DJ-em/producentem Da Hool oraz niemieckim raperem Capital Bra (alter ego Joker Bra) prezentują dziś nowy hit „Tell Me Secrets”. Piosenka jest prawdziwym klubowym bangerem, który z pewnością poruszy każdego podczas letnich imprez.

Materiały prasowe

„Tell Me Secrets” zawiera sampel słynnego utworu „Meet Her at the Love Parade” Da Hool wydanego w 1997 roku, który do dziś jest jednym z najsłynniejszych utworów techno i jest silnie związany z kulturą i stylem życia Love Parade. Piosenka odniosła szczególny sukces w krajach europejskich, takich jak Belgia, Francja, Niemcy, Irlandia i Holandia, trafiając na listy Top 10 singli na wszystkich rynkach i pokrywając się złote. Dotarła również na pierwsze miejsce na UK Dance Charts i sprzedała się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie. Nawet dziś, w erze streamingu, utwór osiągnął blisko 30 milionów streamów na całym świecie.

Oliver Heldens (2015) i Joel Corry (2022) wykonali oficjalne przeróbki oryginalnej melodii Da Hool. Nowa współpraca z VIZE to trzeci oficjalny remake kultowej piosenki i oznacza jej odrodzenie prawdziwie w stylu 2022. Podobnie jak w przypadku oryginalnego teledysku do „Meet Her at the Love Parade” z 1997 roku, teledysk do „Tell Me Secrets” został nakręcony w Berlinie – tym razem na tzw. Ulicy 17 Czerwca, która jest nie tylko ważna historycznie, ale i znana z tego, że od lat gości oficjalną Love Parade oraz inne duże imprezy, takie jak Berlin Pride Parade. Teledysk został nakręcony na dachu autobusu, a VIZE i Da Hool grają DJ-ski set na tle kultowych berlińskich zabytków, takich jak Berlińska Kolumna Zwycięstwa czy Brama Brandenburska.

Odkąd ogłoszono premierę piosenki, wydawnictwo wywołało sporo szumu w sieci. Wynika to między innymi z faktu, że pojawia się na niej Capital Bra (lub Joker Bra) – jeden z największych artystów niemieckojęzycznych, który ma ponad 20 utworów #1, ponad 5 albumów #1 w niemieckojęzycznej Europie i ponad miliard streamów na całym świecie. VIZE współpracował z Capital Bra już w 2020 roku: singiel „Baby” pokrył się w Niemczech i Austrii platyną i osiągnął 1. miejsce w obu krajach, a „Paradise” został wydany z niemiecką piosenkarką Leony i znalazł się w pierwszej piątce niemieckich list przebojów i także pokrył się platyną.

Biorąc pod uwagę historię sukcesu poprzednich współprac, bardzo możliwe, że nowa piosenka „Tell Me Secrets” gwałtownie wybuchnie i stanie się prawdziwym letnim hymnem, na który czekał każdy miłośnik muzyki tanecznej, elektronicznej i techno.

Da Hool mówi o tej współpracy: „VIZE, Da Hool i Joker Bra idealnie pasują do nowej interpretacji tego klasyka rave z pokolenia Love Parade. Zawsze zastanawiałem się, czy sekcja wokalna pasowałaby do oryginalnego instrumentu, a jeśli tak, to jaka? Myślę, że rezultat, który tu mamy, jest naprawdę oszałamiający i zaprosi wszystkich na imprezę!”.

Johannes z VIZE dodaje: "Jestem bardzo podekscytowany tym wydawnictwem. Pracowaliśmy nad tą piosenką od dłuższego czasu i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że teraz wychodzi. Do tej pory opinie fanów i sympatyków były przytłaczająco pozytywne, a na moich setach koncertowych okazywała się prawdziwym hitem uwielbianym przez publiczność. Nie mogę się doczekać, aż zagram ten utwór na wszystkich festiwalach tego lata!”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: vize