Aktualności

07-09-2021-10:19:29

Rag’n’Bone Manowi i Nothing But Thieves nie grozi samotność.

Udostępnij! Tweetnij!

Rag’n’Bone Man ponownie łączy siły z Nothing But Thieves i prezentuje wspólny, zapierający dech w piersiach występ na żywo!

Materiały prasowe

Po roku pełnym sukcesów, takich jak wspięcie się na szczyt brytyjskiej listy albumów w maju i utrzymywanie pozycji w Top 10 w brytyjskich stacjach radiowych przez 7 tygodni, a także jeżących włosy występach na BRIT Awards i Olympics Homecoming Concert, Rag’n’Bone Man niedawno podzielił się wynikami współpracy z brytyjskim zespołem alt-rockowym Nothing But Thieves nad remiksem jego utworu „Alone”. Artyści dali właśnie niesamowity występ na żywo.

Ponownie wyreżyserowane przez Joe Connora (The Rolling Stones, Coldplay, Sam Smith) nagranie zostało stworzone w hipnotyzującym budynku St Mary in the Castle w Hastings. Muzycy komplementują się nawzajem do perfekcji, a frontman Nothing But Thieves (Conor Mason) dostarcza poruszający występ u boku mocnego wokalu Rag’n’Bone Mana. Ta nowa, surowa wersja, rzuca światło na piosenkę, która okazuje się być fantastycznie wszechstronna.

„Alone” zostało napisane po rozmowach z koleżanką, która doświadczyła osądu za to, że nie wyszła za mąż i nie zdecydowała się na macierzyństwo. „Naprawdę współczuję kobietom, ponieważ mężczyźni nie odczuwają takiej presji ze strony swoich rodzin”, komentuje artysta. W początkowych zwrotkach słychać wspaniałe sekwencje czułej gry na gitarze tuż przed porywającym refrenem, który buduje niesamowitą energię.

Nowa muzyka Rag’n’Bone Mana została przyjęta w mediach z ogromnym entuzjazmem, a Sunday Times ogłosił płytę „jednym z albumów roku”. Najjaśniej błyszczące single z albumu – „All You Ever Wanted” i „Anywhere Away From Here” (z amerykańską supergwiazdą P!nk) zadomowiły się już w radiach na całym świecie. Artysta dał także kilka występów telewizyjnych, między innymi na Comic Relief. Po naprawdę wyjątkowej, niedawnej serii wyprzedanych kameralnych występów w londyńskiej Jazz Cafe, Rag’n’Bone Man ma zagrać koncerty w Wielkiej Brytanii jeszcze w tym roku oraz koncerty w Europie wiosną 2022 roku.

W skład Nothing But Thieves wchodzą Conor Mason (wokal, gitary), Joe Langridge-Brown (gitary), Dominic Craik (gitary, klawisze), Philip Blake (gitara basowa) i James Price (perkusja). Zespół niedawno wydał swoją nową 5-utworową EP-kę „Moral Panic II”, która była kontynuacją ich trzeciego, zeszłorocznego albumu „Moral Panic”. Wydawnictwo zawiera 5 zupełnie nowych utworów, w tym ostatni singiel „Futureproof” i najnowszy „Miracle, Baby”. Jesienią zespół nareszcie zagra utwory z „Moral Panic” na żywo podczas trasy po Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie. W ramach rozgrzewki wystąpili ostatnio na kilku kameralnych koncertach i festiwalach.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!