Aktualności

30-04-2015-14:43:37

Patrick The Pan z Dawidem Podsiadło

Udostępnij! Tweetnij!

Patrick The Pan zaprezentował nowe nagranie.

Patrick The Pan fot. Archiwum artysty

Numer nosi tytuł "Niedopowieści". Gościnnie w piosence zaśpiewał i zagrał na puzonie Dawid Podsiadło. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Utwór zapowiada płytę "...niczym jak liśćmi", która ukaże się 4 maja.

- Dużo się zmieniło w mojej głowie od czasu mojej debiutanckiej płyty - wyjaśnia muzyk. - Zacząłem bardziej wierzyć w siebie, w swoje możliwości i w swoją muzykę. Zacząłem też odczuwać silną potrzebę zmiany, odświeżenia muzycznego wizerunku, delikatnej zmiany kierunku rozwoju. Nie mówimy o rewolucji w stylu sprzedaj-gitarę-kup-sampler, jednak nabrałem potrzeby by włożyć w muzykę inny rodzaj energii. Płyta "...niczym jak liśćmi" to efekt tych świadomych, ale niewymuszonych zmian. Rozwinąłem się i nauczyłem lepiej wyrażać swoje szerokie muzyczne horyzonty. Nie jest tak, że ta płyta to nowy Patrick. Ta płyta to inny Patrick. Na "...niczym jak liśćmi" idę w innym kierunku, ale przy tym też absolutnie nie zapominam skąd idę. Śmiem twierdzić, że nie jestem już zagubionym i nieśmiałym chłopcem z gitarą - jestem facetem, który w muzyce wie, czego chce i robi to.

Oto tracklista:
"Zdejmij. Wyłącz. Zobacz."
"Space, 1961"
"#idiots"
"Pikselove"
"Dare"
"Niedopowieści" (feat. Dawid Podsiadło)
"The Ballad of an Elephant"
"52"
"Lewiwa"
"Lunatique"
"I Know How Am I Going To End"

Pod pseudonimem Patrick The Pan ukrywa się Piotr Madej, wokalista, gitarzysta i pianista. Jego debiut, "Something of an End", ukazał się w 2012 roku.

Udostępnij! Tweetnij!