Stand-up Polska - Paulina Potocka "Awokado" / Warszawa / 12.03.2021 r. / godz. 19:00

Bilety na kabaret Stand-up Polska - Paulina Potocka "Awokado" / Warszawa / 12.03.2021 r. / godz. 19:00 - 12-03-2021

Kabaret Stand-up Polska - Paulina Potocka "Awokado" / Warszawa / 12.03.2021 r. / godz. 19:00

Paulina Potocka

12.03.2021 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klubokawiarnia Resort


Paulina Potocka "Awokado"


Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Wystąpi w nowym programie "Awokado". Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy "Warto żyć": https://youtu.be/BkEY0JkZFwo oraz rozmowę z Abelardem Gizą https://youtu.be/xGR3YQYwOmQ

Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech".

Obecnie nie jest w trasie. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że dziwna sytuacja ludzkości jeszcze potrwa. Obszary jej zainteresowania to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki.


Bilety: 25 zł

             30 zł w dniu wydarzenia


* Wydarzenie dla osób dorosłych!  

* Brak zgody na nagrywanie audio/video. 

 * Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.  Uprzejmie informujemy, że lokal nie jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Przepraszamy za zaistniałe w związku z tym niedogodności.  


WAŻNE INFORMACJE:  

- bar zamknięty 

- na miejscu jest zakaz spożywania napojów i konsumpcji  

- wpuszczamy 15 minut przed wydarzeniem  

- na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych  

- na wejściu będzie sprawdzana temperatura  

- dostępne 50% miejsc  

- zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzenia  


Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:  

- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;  

- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;  

- Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.