Metal Hammer Festival - DEFTONES

Bilety na Metal Hammer Festival - DEFTONES

Metal Hammer Festival - DEFTONES

Deftones

04.06.2020 16:00

Katowice (Śląskie) - Spodek, Al.Korfantego 35

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Do składu Metal Hammer Festival dołączają dwa zespoły: Armia oraz Gold!

Gwiazdą festiwalu, który odbędzie się 4 czerwca w katowickim Spodku jest Deftones. Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.


Bilety już w sprzedaży!

Kolejne ogłoszenia wkrótce.

~~~

Armia - Zespół ARMIA powstał w 1984 roku na skutek zetknięcia trzech osobowości naszej niezależnej sceny: Tomasza Budzyńskiego (Siekiera), Roberta Brylewskiego ( Brygada Kryzys , Izrael) i filozofa Sławomira Gołaszewskiego.

Zespół wydał kilkanaście płyt, z których wydana w 1990 roku „Legenda” oraz „Triodante” z 1994 r. zaliczane są do klasyki polskiej muzyki rockowej. W ciągu trzydziestokilkuletniej kariery zespołu w jego składzie grało wielu wybitnych i zasłużonych dla rockowej sceny muzyków. Obecnie zespół tworzą: Tomasz Budzyński – głos , Amadeusz Kaźmierczak - perkusja, Dariusz Budkiewicz - gitara basowa, Jakub Bartoszewski – waltornia, instrumenty klawiszowe oraz Stanisław Budzyński –gitara.

Ostatnim wydawnictwem zespołu jest wydana w październiku 2015 płyta „Toń”. Płyta ma charakter wizyjno apokaliptyczny a muzycznie jest kontynuacją artystycznych poszukiwań zespołu.

Gold – Dark pop, post punk I gitarowe orkiestracje z black metalowym zacięciem… To tylko kilka gatunków, które łączy ze sobą holenderski Gold. Ich najnowszy album – „Why Aren’t You Laughing?” to prezentacja zespołu, który pewny jest drogi, którą kroczy i znajduje się dokładnie w tym miejscu, w którym chce. Gold gościł na scenach najważniejszych muzycznych festiwali na świecie – nadeszła pora, aby zaprezentował się przed publiką Metal Hammer Festival!

METAL MIND PRODUCTIONS
zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL 2020
DEFTONES
ARMIA
GOLD

+ goście specjalni