Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II – ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ w Wiśle

Bilety na koncert Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II – ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ w Wiśle - 12-02-2022

Koncert Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II – ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ w Wiśle

Michał Wiśniewski

12.02.2022 18:00

Wisła(Śląskie) - Hotel Gołębiewski - Klub Nocny


Sprawdź bilety

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II – ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ

Druga odsłona akustycznej trasy Michała Wiśniewskiego – zatytułowana „Zawsze Naprzód Nigdy Wstecz”.

Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszej serii koncertów akustycznych, Wiśniewski zapragnął dać publiczności jeszcze więcej… To prawdziwa gratka również dla tych, którzy mieli okazję gościć już na koncercie akustycznym Michała Wiśniewskiego, bowiem w drugiej odsłonie akustycznych brzmień w koncertowej set liście usłyszymy aż 16 utworów, które nie pojawiły się w pierwszej części trasy.

Nie zabraknie oczywiście przebojów takich jak „A wszystko to”, „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być” jednak pojawią się również takie jak: „Daj Mi Siebie”, „Piekło”, „Niewiele chcę”, „Żegnam Was”, „Spojrzenia Mówią Wszystko”, „Bóg Jest Miłością”, „Cztery Piweczka” i wiele więcej, ale pełna lista utworów niech zostanie zagadką, która rozwiąże się wraz z rozpoczęciem koncertu!

Jednego jesteśmy pewni – na tym koncercie po prostu trzeba być!

To magiczna podróż przez 25 lat muzycznego dorobku Michała Wiśniewskiego, okraszona dźwiękami pianina, kontrabasu, gitary akustycznej i dopełniana przepięknym głosem Ani Świątczak, którą na co dzień możemy na powrót oglądać w zespole Ich Troje.

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

Sprawdź biletyPowiązane