HIPPIEZA Mielno Festival 2022 - DZIEŃ II - Najgorętszy festiwal muzyczny nad morzem | ZALIA, BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH

Bilety na HIPPIEZA Mielno Festival 2022 - DZIEŃ II - Najgorętszy festiwal muzyczny nad morzem | ZALIA, BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH

HIPPIEZA Mielno Festival 2022 - DZIEŃ II - Najgorętszy festiwal muzyczny nad morzem | ZALIA, BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH

Nosowska , Kayah , Fisz Emade Tworzywo , Bokka , Tymek , HIPPIEZA Mielno Festival , VELLOW

06.08.2022 17:00

Mielno(Zachodniopomorskie) - Sstadion Miejski


Już w sierpniu odbędzie się kolejna edycja HIPPIEZY - najgorętszego festiwalu muzycznego nad morzem.

Kiedy? ▶️ 4-6.08.2022 rok
Gdzie? ▶️ Mielno, Stadion Miejski Saturn

Czekają nas 3 dni świetnej zabawy z różnorodną muzyką, pozytywnymi ludźmi i wieloma atrakcjami. Mielno zamieni się w kolorowe miasto festiwalowe.

Kto wystąpi?
4.08 (czwartek w godz. 20:00-24:00) na BEFORE PARTY set zagra KUBA KARAŚ.
5.08 (piątek w godz. 17:00-24:00) SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMINSKI, WANDA I BANDA, PRO8L3M.
6.08 (sobota w godz. 17:00-24:00) ZALIA, BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH w specjalnym koncercie w klimacie BAŁKAŃSKIM z BUM BUM ORKESTAR.

Dodatkowo w piątek i sobotę bawimy się na afterparty w stylu SILENT DISCO z Zeppy Zepem, Flirtini, Młodym Klaksonem i innymi.

HIPPIEZA to nie tylko wyjątkowa muzyka i wspaniali, kolorowi ludzie, ale też mnóstwo festiwalowych atrakcji. W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi postaciami i wiele innych. Połączenie najlepszej muzyki, niecodziennych atrakcji oraz wszystkich tych rzeczy z wakacyjną, morską atmosferą Mielna sprawi, że ten festiwal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci!

Ceny biletów:

• bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 149 zł
• karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 249 zł
Dodatkowo w sprzedaży są bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN. To festiwalowe ALL INCLUSIVE.

Dodatkowo w sprzedaży są bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN. To festiwalowe ALL INCLUSIVE. Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie, na bilet rodzica.

Godziny startu i zakończenia mogą różnić się +/- 1h. Ostateczna rozpiska godzinowa pojawi się około miesiąca przedPowiązane