Aktualności

21-02-2019-20:49:00

Ellie Goulding zapowiada premierę nowego singla

Udostępnij! Tweetnij!

Na początek marca zapowiedziano premierę nowego singla Ellie Goulding. Utwór będzie zapowiadał nową studyjną płytę piosenkarki.

Okładka singla

Kompozycja zatytułowana "Flux" ukaże się 1 marca. Autorami utworu są Ellie Goulding, Joe Kearns oraz Jim Eliot. Piosenka jest pierwszą zapowiedzią czwartej płyty Ellie, której premierę zaplanowano na późną wiosnę tego roku. Okładkę singla publikujemy obok.

Jesienią 2018 roku Goulding opublikowała singiel "Close To Me", w którym towarzyszyli jej Diplo i Swae Lee. Piosenka nie jest jednak zapowiedzią albumu.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets"). Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon".

Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}