P.Unity - No Codes 2.0 w Warszawie

Bilety na koncert P.Unity - No Codes 2.0 w Warszawie - 13-01-2024

Koncert P.Unity - No Codes 2.0 w Warszawie

P. Unity

13.01.2024 20:30

Warszawa(Mazowieckie) - Jassmine


Kup bilet GoingApp 20:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 37 dni

P.Unity z nowym materiałem w Jassmine!

Prawdopodobnie jedyny w Polsce projekt tak konsekwentnie kultywujący soulowe i funkowe tradycje, w formie charakterystycznej dla obu gatunków – na żywo, w dziesięcioosobowym składzie, bez komputerów. P.Unity wyrosło z garażowych projektów Macieja Sondija i Jędrzeja Dudka, z czasem powiększając swoją liczebność i możliwości brzmieniowe. Warszawska grupa stała się punktem muzycznej wymiany muzyków realizujących własne projekty na scenie alternatywnej (m.in. beluga stone, Saturn Jazz Band, Sara – Her Music) i współpracujących z mainstreamem (m.in. Brodka, Rosalie, WaluśKraksaKryzys, Skalpel, Otsochodzi). Pozostając pod potężnym wpływem dorobku George'a Clintona i Parliament/Funkadelic, P.Unity łączy inspiracje neo-soulem spod znaku D'Angelo, nowym i starym rapem, soft-psychodelicznym brzmieniem Connana Mockasina czy Nicka Hakima, jednocześnie nie ukrywając jazzowego wykształcenia dużej części składu.

Przez ostatnie kilka lat zespół pracował nad drugim albumem studyjnym. Materiał na NO CODES został nagrany w studio Dwa Domy i domowych studiach członków zespołu, za miks i master odpowiada Michał Kupicz. Album głębiej eksploruje vintage'owe inspiracje brzmieniowe P.Unity, jednocześnie sięgając po świeże zabiegi produkcyjne. Zespół odchodzi na nagraniach od rapowych wpływów, na rzecz rozbudowanych, piosenkowych form. Premiera jesienią 2023.

Skład:
Jędrzej Dudek – głos
Maciej Sondij – gitara
Miłosz Oleniecki – klawisze
Rafał Dutkiewicz – perkusja
Adrian Manowski – bas
Weronika Grzesiewicz – głos
Sara Jaroszyk – głos
Michał Łuka – saksofon
Radek Nowak – trąbka
Witek Haliniak – puzon

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Uwaga! Koncert odbędzie się na stojąco.

Do zobaczenia!