Pop Opera - od opery do musicalu w Nowym Targu

Bilety na koncert Pop Opera - od opery do musicalu w Nowym Targu - 20-10-2024

Koncert Pop Opera - od opery do musicalu w Nowym Targu

Pop Opera - Od Opery do Musicalu

20.10.2024 17:00

Nowy Targ(Małopolskie) - MOK


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Kup bilet Bilety24 17:00

Kup bilet Eventim 17:00 - Pop Opera - od opery do musicalu

Kup bilet eBilet 17:00 - Pop Opera - od opery do musicalu

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 238 dni
Najpiękniejsze arie operowe świata oraz największe hity z polskich i amerykańskich musicali. Zapraszamy na wspaniały koncert Pop Opera - od opery do musicalu, który momentami będzie przypominał spektakl, gdzie muzyka klasyczna zabrzmi jak największe hity z list przebojów, a hity z list przebojów zaśpiewane zostaną jak wielkie arie operowe!

Pop Opera to przede wszystkim przepiękna muzyka na żywo wykonana przez wyjątkowych polskich artystów, m.in. Krzysztofa Knapczyka, aktora i wokalistę (tenora) z Teatru Muzycznego w Łodzi oraz solistki Teatrów Muzycznych i Operowych, które dodadzą swoje magiczne brzmienia do koncertu.

W repertuarze m.in.:
- "O sole mio", "La donna é mobile", "Nessun Dorma", "Libiamo, ne' lieti calici", oraz inne arcyciężkie arie operowe.
- Największe hity musicalowe, takie jak "Gdybym był bogaczem" z "Skrzypka na dachu" czy "Shallow" z "A Star is Born", w polskiej wersji językowej!
- Utwory niespodzianki z "Upiora w Operze", "Les Misérables", "La Bohème", "Ojca Chrzestnego", "The Beatles" i wiele więcej.

Dodatkowe atrakcje:
- "Perełki" polskiej muzyki, m.in. Fryderyka Chopina, Marka Grechuty, a nawet Krzysztofa Krawczyka.
- Bajeczne duety z innymi artystami oraz autorskie utwory Krzysztofa Knapczyka.
- Nie zabraknie również tanecznych wizji naszych artystów, które wzbogacą całe wydarzenie.

Krzysztof Knapczyk - aktor i wokalista (tenor) związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Członek zespołu „Queen Symfonicznie”, „The Beatles Symfonicznie”oraz grupy „A Tribute to Il Divo. The 3 Tenors”, która występuje w Grecji, zdobywając uznanie fanów z całego świata. Okrzyknięty rodzimym, solowym odpowiednikiem włoskiego trio Il Volo. Należy do grona najzdolniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Występował m.in. w Grecji, Niemczech (gdzie studiował w Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart) oraz w Stanach Zjednoczonych. Po sukcesach na scenach europejskich powrócił do Polski, gdzie rozpoczął autorską trasę koncertową.

Jego twórczość to muzyka klasyczna śpiewana w nowatorski, oryginalny sposób - z zacięciem popowym i musicalowym. Wprowadza operę "pod strzechy" - odkrywa na nowo siłę najpiękniejszych arii operowych oraz prezentuje je publiczności w nietypowych, współczesnych, "lekkich" aranżacjach. Według krytyków skutecznie skraca dystans pomiędzy operą, popem i musicalem, swobodnie poruszając się w każdym z tych gatunków i łącząc je w niepowtarzalne, muzyczne układanki.

Swoimi brawurowymi wykonaniami Krzysztof Knapczyk zdobywa uznanie słuchaczy w każdym wieku. Śpiewa po polsku, angielsku, francusku, włosku i rosyjsku. Od 2014 roku realizuje swój autorski projekt muzyczny "Opera na ulicy", z którym odwiedził m.in. Rzym, Amsterdam, Paryż, Nowy Jork, Ateny i Berlin.