Tre Voci - Tenorzy Nowej Generacji w Krakowie

Bilety na koncert Tre Voci - Tenorzy Nowej Generacji w Krakowie - 05-07-2024

Koncert Tre Voci - Tenorzy Nowej Generacji w Krakowie

Tre Voci

05.07.2024 18:30

Kraków(Małopolskie) - Kijów Centrum


Kup bilet KupBilecik 18:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 18 dni

W hołdzie wybitnej śpiewaczce, w Krakowie od kilku lat odbywa się Letni Festiwal Operetkowy na Wiśle im. Iwony Borowickiej. To wyjątkowe wydarzenia kulturalne na mapie Krakowa, łączące ze sobą pamięć o primadonnie operetki i przyjemność obcowania z muzyką. Organizatorzy na finał tegorocznego festiwalu, przygotowali dla melomanów nie lada ucztę. Koncert trzech znakomitych tenorów, Tre Voci.

Woytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj - Trzy niezwykłe głosy, które od wielu lat konsekwentnie wprowadzają muzykę pop-operową na polskie estrady. Swoim brzmieniem uwodzą, wzruszają i bawią, łącząc potęgę klasycznie wykształconych głosów z największymi przebojami muzyki popularnej. Ten stylistyczny mariaż niejednokrotnie zapiera dech w piersiach, podbijając serca publiczności w całej Polsce i na świecie.

 
Tre Voci niejednokrotnie oklaskiwano w Chicago, Toronto, Voncouver, Dubaju, Londynie, Arnhem (Holandia) czy Chiang Mai (Tajlandia). W swojej koncertach prezentują muzyczne światy, które złożyły się na artystyczną drogę Tre Voci. Muzyka filmowa, włoskie przeboje, musical, muzyka latynoska, a nawet rockowe i popowe szlagiery! Wszystko okraszone poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata, ale także wzajemnym szacunkiem, elegancją i pozytywną energią. Tenorzy nowej generacji zapraszają do wyruszenia we wspólną muzyczną podróż, która jest prawdziwym ewenementem na polskiej scenie muzycznej. Talent, pracowitość, oddanie publiczności i bezpretensjonalność trójki przyjaciół doprowadziły ich w 2022 r. do wykonania jednego z najpiękniejszych songów musicalowych w duecie z gwiazdą światowego formatu - kanadyjskim wokalistą Garou.

 
Gościnnie na scenie pojawi się gwiazda polskich i międzynarodowych scen muzycznych, obdarzona niezwykłym talentem wokalnym i charyzmą sceniczną Anna Lasota. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Arte Symfoniko pod Kierownictwem Mieczysława Smydy. Ich show trzeba zobaczyć na żywo! Koncert poprowadzi ulubieniec publiczności Jakub Oczkowski.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane