ARENA TATTOO - Karnet w Gliwicach

Bilety na koncert ARENA TATTOO - Karnet w Gliwicach - 15-05-2021

Koncert ARENA TATTOO - Karnet w Gliwicach

różni wykonawcy

15.05.2021 11:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


Majowy tattoo show w Arenie Gliwice


Innowacyjne podejście do sztuki ciała to idea Areny Tattoo – wydarzenia, które w dn. 15-16 maja 2021 roku zagości w gliwickiej arenie. Podczas odwiedzin na tym niecodziennym show spotkacie inspirujących artystów z wielu zakątków świata, poznacie różnorodne formy modyfikacji ciała we wszystkich aspektach - od higieny i bezpieczeństwa, po psychologię i neurologię. Będzie też okazja, by zetknąć się z wszelkimi rodzajami sztuki.

Co oczywiście najważniejsze – Arena Tattoo oznacza szansę, by samemu poddać się artystycznej modyfikacji ciała, a najlepsze prace tatuatorskie zostaną nagrodzone! Przestrzeń wydarzenia zostanie zagospodarowana stoiskami następujących branż:
- tatuaż & piercing
- motoryzacja
- moda i biżuteria
- medycyna estetyczna
- zdrowie i uroda

Będą na Was czekać również: konkursy na najlepszy tatuaż; strefa 18+ ze sztuką i produktami tylko dla dorosłych; strefa Pin-Up, gdzie znajdziecie produkty retro/vintage, stare winyle, oryginalny sprzęt AGD. Do tego customowe auta, motocykle i rowery, wystawa sztuki klasycznej polskich artystów i sztuka współczesna (aerografia, murale, graffiti, body painting).

Goście wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy gamingowej z planszówkami, koncertów, pokazów burleski, pole dance i innych form tańca. Doradzą eksperci na stoiskach barber shopów i specjaliści z dziedziny neurologii, psychologii i dermatologii. Dla chętnych zorganizujemy także warsztaty edukacyjne.

Kogo zapraszamy? Dajemy przestrzeń wszystkim grupom społecznym, osobom w każdym przedziale wiekowym. Różnorodność zaplanowanych stref pełnych atrakcji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie się spotykamy? W Arenie Gliwice – jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, który na Śląsku nie ma sobie równych.

Bilet VIP:

* dwudniowy udział w imprezie
* pamiątkowa koszulka z wydarzenia
* bezpłatne wejście na After Party